Keitimas ir grąžinimas

Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į parduotuvę, kurioje įsigijote prekes. Jūs turite net 14 dienų apsispręsti dėl įsigyto pirkinio! Nesėkmingai įsigytą avalynę galite pakeisti į kito dydžio to paties modelio prekę iš tuo metu esančio prekių asortimento bet kurioje AVALYNE24.LT | Right&Left parduotuvėje. AVALYNE24.LT neteikia tiesioginio prekės keitimo galimybės: keičiant prekę pirmiausia suformuojamas prekės grąžinimas ir, grąžinus visą už prekę sumokėtą sumą Pirkėjui, jam patogiu metu prašome pateikti naują pageidaujamos prekės užsakymą.

GRĄŽINIMAS PER PAŠTĄ

Prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė). Norėdamas grąžinti prekes Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ ir atlikti šiuos veiksmus:

  1. Įdėkite prekę į originalią batų dėžę. 
  2. Supakuokite dėžę, saugiai ją užklijuokite ir grąžinkite šiuo adresu: Edmundo Budrio firma, Pramonės pr. 16, LT-51185 Kaunas, Lietuva, Prekybos miestelis URMAS, Geltonoji galerija, 3-a salė, 1-a parduotuvė. Visus siuntimo mokesčius ir muitinės procedūrų išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu, dengia Pirkėjas.

GRĄŽINIMAS Į FIZINĘ PARDUOTUVĘ

Grąžinkite interneto svetainėje AVALYNE24.LT įsigytą prekę į vieną iš Right&Left parduotuvių per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Atlikite šiuos žingsnius:

Atneškite prekę, kurią norite grąžinti, į Right&Left parduotuvę.

Nepamirškite turėti užsakymo patvirtinimo arba el. sąskaitos faktūros.

Grąžinama prekė turėtų būti įdėta į originalią batų dėžę.

Parduotuvėje Right&Left darbuotojai Jums maloniai padės įforminti prekės grąžinimą.

Atminkite, kad pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, kuria naudojotės pateikdami užsakymą, kai tik gausime Jūsų grąžintą prekę.

Ją gavę ir įsitikinę, kad visos grąžinimo sąlygos yra įvykdytos, elektroniniu paštu išsiųsime patvirtinimą, kad Jums bus grąžinta už prekę sumokėta suma.

Šiuo metu prekę galite grąžinti parduotuvėje:

AVALYNE24.lt | Right&Left parduotuvė, Pramonės pr. 16, LT-51185 Kaunas, Prekybos miestelis URMAS, Geltonoji galerija, 3-a salė, 1-a parduotuvė.

SVARBI INFORMACIJA

AVALYNE24.lt | Right&Left prekes turi gauti ne vėliau kaip per 14 dienų nuo „Prekių grąžinimo formos“ išdavimo ir išsiuntimo. Right&Left negrąžina už prekę sumokėtos sumos, bet kuriuo iš toliau išvardytų atvejų:

Prekė nėra nepriekaištingos prekinės būklės.

Prekė negali būti dėvėta ar kaip nors pakeista, taip pat būtina, kad prekė neturėtų naudojimosi ja žymių.

Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo nebuvo kreiptasi su prašymu dėl prekės grąžinimo ir grąžinama prekė nebuvo gauta Right&Left skyriuje per 14 dienų nuo Prekių grąžinimo formos išdavimo ir išsiuntimo.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Gavusi ir įvertinusi prekę, AVALYNE24.LT pradės vykdyti pinigų grąžinimo procedūrą, kuri gali užtrukti iki 5 darbo dienų nuo grąžinamos prekės gavimo. Pirkėjas gaus elektroninį laišką su pateikta informacija apie sumokėtų už prekę pinigų grąžinimą.

DAŽNAI ATLIEKAMI PREKIŲ GRĄŽINIMAI

Prekių grąžinimas, nuolat atliekamas naudojantis ta pačia paskyra, automatiškai registruojamas mūsų sistemoje. Įtarus galimą piktnaudžiavimą mūsų prekių grąžinimo politika, Pirkėjo paskyra gali būti užblokuojama ir (arba) atšaukiami būsimi užsakymai. AVALYNE24.LT | Right&Left pasilieka teisę nepriimti grąžinamos prekės, jeigu ši neatitinka mūsų prekių grąžinimo politikos. Tokiu atveju grąžinama prekė gali būti išsiųsta atgal Pirkėjui jo pirmiau nurodytu adresu.